A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Гімназія № 12

Адреса веб-сайту закладу: http://severodonetsk-zosh12.lg.sch.in.ua/


Повна назва закладу    Гімназія № 12 міста Сєвєродонецька Луганської області
Юридична адреса закладу    93400, Україна, Луганська обл., м. Сєвєродонецьк, проспект Гвардійський, буд. 9
Контактні телефони    (06452) 702626 - директор, секретар
(06452) 41398 - черговий
Електронна адреса    [email protected]
Адреса сайту    http://severodonetsk-zosh12.lg.sch.in.ua/
Адміністрація школи    Третьякова Валентина Іванівна, директор
Токарева Ольга Вікторівна, заступник директора з НВР
Каминіна Анна Петрівна, заступник директора з НВР
Стасюлевич Ганна Володимирівна, педагог-організатор
Інформація про соціального педагога, практичного психолога    Решетняк Наталія Анатоліївна, соціальний педагог
Докторович Яна Олександрівна, практичний психолог
Історія закладу освіти    Школа була відкрита в 1965 році як середня школа
З 1986 року по 1992 рік – неповна середня школа
З 1993 року – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
З 2023 року – Гімназія № 12 міста Сєвєродонецька Луганської області
Структура закладу освіти    У 10 класах навчається 288 учнів
Молодша ланка (2-4 класи) – 4 класи
Середня ланка (5-9 класи) – 6 класів
Педагогічний склад становить 26 вчителів, з яких:
- 12 вчителів мають кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»; 
- 8 вчителів мають звання «Вчитель-методист»;
- 3 вчителя – «Старший учитель».
Пріоритетні напрямки роботи    • оновлення змісту освіти;
• використання традиційних та інноваційних педагогічних та психологічних систем і технологій;
• посилення особисто зорієнтованої направленості освіти;
• організація успішного навчання без перенавантаження;
• створення здоров'язберігаючого освітнього середовища;
• організація партнерських відносин з батьками учнів школи, позашкільними закладами, суспільними організаціями;
• економія бюджетних коштів, пошук та залучення позабюджетних джерел фінансування для розвитку школи.

Досягнення закладу
Гімназія № 12 – це заклад, який постійно і плідно працює над реалізацією завдань підвищення шкільної освіти, створення комфортних умов для навчання і виховання здобувачів освіти, забезпечення оптимальних умов розвитку їх інтелектуальних здібностей, формування в процесі навчання особистості, здатної до саморозвитку, самоосвіти і самовдосконалення.
«Формування гармонійно розвинутої та самостійної особистості учня шляхом реалізації виховного потенціалу навчальних занять та позаурочних заходів», «Забезпечення якісної освіти через вдосконалення професійної компетентності вчителя» - над цими методичними проблемами працювали педагоги протягом останніх 10 років. У поточному навчальному році заклад почав працювати над провідною ідеєю «Створення інноваційного освітнього простору НУШ».
У січні 2017 року між закладом та відділом моніторингу та оцінювання якості загальної середньої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України був укладений договір про спільну реалізацію програм і проєктів, спрямованих на впровадження інноваційних технологій навчання та модернізацію системи оцінювання навчальних досягнень учнів.
У 2017 році педагоги школи взяли участь у Всеукраїнському освітньому проекті «Інтегральне лідерство в освіті», презентувавши заклад у Києві під час заходів, які проводив Міжнародний інститут інтегрального розвитку.
Робота шкільного колективу щодо створення сучасної якісної системи національної освіти була відзначена Дипломом УIIІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017», яка проходила у Києві.
Реалізуючи завдання щодо забезпечення всіх необхідних умов для навчання, успішної соціалізації і гармонійного розвитку дітей і підлітків з наголосом на питаннях захисту життя і здоров’я, у 2019 році заклад став учасником Всеукраїнського проєкту «Безпечна і дружня до дитини школа», який проводився представництвом дитячого фонду ЮНІСЕФ та ГО «Дитячий фонд «Здоров’я через освіту».
1 лютого 2020 року у школі була проведена регіональна (не)конференції для шкільних педагогів магістральний міні-EdCamp Sievierodonetsk «Освітній простір для щасливої дитини». До участі в заході, крім всіх педпрацівників школи, залучилися більше 100 вчителів міста і 10 областей України, викладачі різних дисциплін, стаж педагогічної роботи яких був від 1 до 51 року.
У 2021-2022 н.р. група вчителів та учнів реалізували проєкт «Схід-Захід -разом. Діалоги дружби», відвідавши м. Стрий. В тому ж році, вчитель української мови та літератури Гончарова Ю.В. разом з ученицею Стасюлевич Софією взяли участь у проєкті «Науково дослідницький збір-похід «Єдність в різноманітності. Лемки», який проходив у м. Перечин Закарпатської області. Також вчитель історії Ганна Володимирівна Стасюлевич та вчитель української мови Гончарова Юлія Василівна стали переможцями у номінації «Інноваційний прорив» у v щорічному Всеукраїнському конкурсі «Педагог-новатор».
У 2022-2023 році педагоги школи прийняли участь у проєкті «SAFE SPACE- Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів», який проводила Державна служба якості освіти України разом з Міністерством освіти та науки України.
Школа активно залучає учнів до участі у різноманітних змаганнях різних рівнів. Щорічно її учні стають призерами різних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, МАН, інших інтелектуальних конкурсів.
Виклики воєнного часу не завадили у 2022-2023 н.р. вчителям та учням традиційно взяти участь у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика та вибороти призові місця.
3а період з 2006 по 2022 рік 42 випускників по завершенню навчання отримали Золоті та Срібні медалі, 14 – Похвальні грамоти за успіхи у вивченні окремих дисциплін.
У 2023 – 2024 навчальному році рій «Шаблі» посів ІІІ місце у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
У 2024 році Гончаров Ростислав, учень 6-А класу, посів ІІІ місце у фінальному етапі ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка.
У 2024 році Приходько Євген, учень 8-б класу, став переможцем обласного етапу (ІІ місце) конкурсу «Об'єднаймося, брати мої».
У квітні 2024 року наш заклад освіти долучився до Всеукраїнської кампанії на тему: «Історія моєї школи», яку ініціює Всеукраїнська дитяча спілка «Дитячий екологічний парламент» спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України (НЕНЦ). За підсумками участі у Всеукраїнській кампанії «Історія моєї школи» творчий колектив відзначений Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України як переможець.
У жовтні 2024 року долучилися до унікально освітнього проєкту: Шкільного DOCU/ТИЖНЯ за ініціативою ГО «Докудейз». Проєкт спрямований на підвищення обізнаності учнів про права людини через документальне кіно від Docudays UA.

 

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано