Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!
Останній дзвоник — це символ завершення важливого етапу кожного учня та учениці і початок довгоочікуваного і яскравого літа, це спільне свято учнів, батьків та вчителів, які разом пройшли цей довгий і насичений шлях.
Дорогі випускники! Вітаємо з завершенням навчання! Позаду залишилися безтурботні шкільні роки, а попереду — нові можливості, мрії та доросле життя. Вірте у власні сили, будьте наполегливими та сміливо крокуйте до своїх цілей. Бажаємо щасливої долі та мирного неба!
Усіх сіверськодонецьких школярів вітаємо з успішним завершенням навчального року! Нехай шкільні будні зміняться на безтурботні й веселі літні дні. Бажаємо гарно відпочити, набратися нових сил, яскравих вражень та енергії!
Шановні педагоги! Дякуємо за вашу невтомну працю, терпіння, мудрість та підтримку! Ваші зусилля формують майбутнє покоління. Нехай це свято принесе заслужений відпочинок і натхнення для нових творчих звершень!
Шановні батьки! Дякуємо за вашу стійкість, безмежне терпіння та щоденну підтримку дітей у ці непрості часи. Ми разом успішно завершили цей навчальний рік завдяки вашій надійній співпраці. Бажаємо вашим родинам мирного неба, міцного здоров'я та затишку. Нехай літні канікули принесуть вашим дітям безпечний відпочинок, а вам — спокій і гордість за їхні успіхи!
