A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учні ЗЗСО Сєвєродонецької МТГ долучились до участі в онлайн-грі «Коло безпеки»

Дата: 12.12.2024 11:35
Кількість переглядів: 133

   У закладах освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади проведено цілу низку  тематичних заходів у  рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», що розпочалася 25 листопада і тривала до 10 грудня 2024 року. Як протидіяти насильству, булінгу(цькуванню), як захистити свої права, надати собі психологічну допомогу та на які «гарячі лінії» телефонувати,  учасники освітнього процесу актуалізували під час годин  психолога, годин спілкування, батьківських зборів, уроків права, вікторин, правових п’ятихвлинкок, флешмобів, інформаційних сесій, тренінгів, семінарів; переглядів  навчальних відео; розповсюдження просвітницьких листівок, методичних матеріалів тощо.

Фото без опису

   Завершилась Акція участю здобувачів освіти 8-9 класів та фахівців психологічних служб Гімназій №№ 8,11,15,20 і ліцею «КОЛЕГІУМ» Сєвєродонецької МТГ  в онлайн-грі «Коло безпеки» (далі – Гра), яку  провела координаторка Коаліції «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека» Оксана ЛУНЬОВА. 

Фото без опису

   Ця Гра розроблена Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Уряду Сполучених Штатів Америки.  Вона формує логічне мислення, а також моделює різноманітні ситуації за допомогою наборів карток: «Загальні поняття про насильство», «Дитина і булінг», «Дитина і насильство в Інтернет-мережі», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці».

   Нагадуємо, якщо людина потерпає від якогось із видів насильства, вона може звернутися в Урядовий контактний центр за номером 1547 (із мобільного або стаціонарного) й отримати там консультацію чи психологічну підтримку. Зателефонувати можна й на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства — 116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного), де цілодобово й безкоштовно надають інформаційну, соціально-психологічну та юридичну підтримку. Також варто викликати поліцію за телефоном 102 або ж звернутися у відділок особисто. Поліція в разі домашнього насильства має повноваження винести кривднику терміновий заборонний припис і скерувати постраждалу (разом із дітьми) до притулку.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано