Про роботу Ясел-садка № 12 міста Сєвєродонецька Луганської області у жовтні 2024 року
Жовтень минув у Яслах-садку № 12 не менш цікавим за вересень. 01 жовтня малюки у відеовітанні віршами та своїми малюнками приєдналися до привітань з Днем Захисників та захисниць України, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, з Днем Українського козацтва.
04 жовтня вихованці онлайн-групи долучилися до улюбленого та очікуваного всіма педагогами та дітьми Міжнародного уроку доброти, присвяченого домашнім улюбленцям.
Діти з великим бажанням малювали друзів котику-Муркотику.
На заняття з математики до дітей завітали улюблені герої мультфільму «Щенячий патруль». Вони разом з малечею вчилися порядковому та кількісному рахунку, визначали склад числа 6 з двох менших, закріпили знання про площинні геометричні фігури. Герої мультика зацікавили малят дидактичними іграми на розвиток пам’яті, мислення. Всі весело грали та закріплювали нові знання.
Хліб – це народна святиня. Недарма в народі кажуть: «Хліб – усьому голова». 16 жовтня — Всесвітній день хліба. «Хліб» - таке коротке слово, але скільки в ньому тепла. Це символ праці, миру й злагоди. Недарма є традиція найдорожчих гостей хлібом, сіллю зустрічати.
На інтегрованому занятті «Від колоска до паляниці», герої казки «Колосок» допомогли малечі збагатити знання про основну святиню українського народу – хліб, його довгий шлях від лану до столу. Виховуємо повагу до важкої праці хліборобів та патріотичні почуття у наших дошкільнят.
Вихованка Ясла-садка № 12 Палагно Олександра взяла участь у Всеукраїнській онлайн-виставці «Гарбузятко».
27 жовтня - День української писемності та мови. Рідне слово... Воно у віршах і піснях, у казках і прислів’ях, у загадках і народних усмішках. Воно зачаровує і голубить, окриляє та ніжить.
Вихованці Ясла-садка № 12 міста Сєвєродонецька Луганської області на тематичному занятті «Ой, яка чудова українська мова!» ознайомилися з історією виникнення писемності. Цікавими були дидактичні ігри «Скажи по-різному», «Назви українською». Весело пройшла гра «Так чи ні», де малята показали свої знання українських казок. І наприкінці заходу дійшли висновку, що ГОВОРИТИ УКРАЇНСЬКОЮ - КРУТО!