A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області

Як учням отримувати освіту під час війни: путівник для батьків та вчителів

Дата: 14.03.2022 20:02
Кількість переглядів: 164

Всеукраїнська школа онлайн

Для кого: учні 5–11 класів

Що саме: 18 шкільних предметів. Зараз на платформі викладено вже 2200 уроків та тестів за шкільною програмою. Окремою перевагою є наявність віртуального класу, де вчитель може відслідковувати прогрес учнів та запрошувати їх до навчання. Це ідеальний варіант для дітей, які зараз можуть перебувати у різних куточках України.

Платформа безкоштовна та доступна 24/7 як в Україні, так і закордоном. Як правильно організувати таке навчання (методичні рекомендації для вчителів) можна переглянути тут: https://lms.e-school.net.ua/guide

Аналогічно під час війни відкрили доступ до своїх платформ дистанційна-школа Меридіан (8–11 класи), Liko Education Online (2–11 класи), Атмосферна школа (5–11 класи) та Оптіма (1–11 класи).

Готуємося до ЗНО: iLearn та безкоштовні роз’яснення від ЗНО онлайн

Для кого: майбутні абітурієнти

Що саме: підготовка до вступних іспитів

Наразі реєстрація до головного іспиту країни подовжена до 9 квітня, пробне тестування — скасоване. А у випадку продовження війни саме ЗНО можу бути відтерміноване. Попри це критично важливою є підготовка до нього.

Безкоштовною онлайн-платформою залишається iLearn. На Youtube каналі можна переглянути старі вебінари, а на самій платформі цілодобово відкриті тести. Наразі запис нових вебінарів на паузі, але радимо слідкувати за соцмережами — інформація оновлюється.

Також повністю безкоштовним став сервіс ЗНО-онлайн. Там зібрані всі тести попередніх років, а з початком війни сервіс відкрив безкоштовний доступ до коментарів та роз’яснень до завдань.

 

Додатково: уроки у реальному часі

Якщо із базовою освітою все зрозуміло, то де отримати досвід комунікації безпосередньо із вчителем у режимі реального часу?

Можна долучитися до ініціативи ГО «Смарт Освіта». Викладачі з усієї України проводять безкоштовні уроки для учнів різного віку. Головна їхня перевага — інтерактивність. Тут учні пишуть казки, вивчають комп’ютерні ігри та розглядають сузір’я. Кожен урок — абсолютно унікальний, а їхній розклад можна переглянути за посиланням.

Ще одну можливість реалізовують у UK College of English. Тут англомовні іноземні волонтери поліпшують англійську українських дітей, щоб після війни вони мали рівні можливості із закордонними однолітками. Уроки проходять у zoom, а дізнатися більше можна тут.

Для найменших: казки та аудіоісторії

А якщо у ваших дітей є менші братики чи сестрички, то видавництво Старого Лева анонсувало безкоштовний доступ до казок за посиланням. Також компанія відкрила доступ до десятків відео, де свої твори читають улюблені дитячі письменники.

До того ж студенти театральних ВНЗ створили телеграм-канал, де викладають аудіофайли казок «Павлуша та Ява». До цієї ініціативи може долучитися кожен охочий — запис або текст можна надіслати на адресу [email protected].

Фото без опису

Матеріал: ОСВІТОРІЯ

 


« повернутися

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Оцініть наш сайт

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано